Muziekatelier Ensembleconcert
Muziek Atelier Extra
Extra blokje met twee repetities en een optreden!
Het Muziek Atelier voor volwassenen gaat voor het eerst toewerken naar een optreden. We spelen een stuk wat vorige deelnemers al kennen, Waltz no. 2 van Dmitri Shostakovich, beroemd gemaakt door André Rieu. En als er tijd over is kunnen we La Donna e Mobile van Giuseppe Verdi doen.
We gaan het spelen tijdens het Ensembleconcert op 10 mei in de Hanzehof Buitensociëteit. Er zijn partijen op ieders niveau, dus meld je snel aan dan krijg je een link!
Repetities:
Maandag: 20 april 19-20 uur
Maandag: 4 mei 18:15-ongeveer 19:30 uur
Generale repetitie:
10 mei vanaf 13:00 u, tijd n.t.b.
Concert:
Ensembleconcert 10 mei 15:00 uur
Welk instrument speel je? Vermeld dat in het vak "Bericht".
Heb je een vraag of wens? Neem gerust contact met ons op.
Info partijen
Er zijn 4 stemmen die we over het ensemble willen verdelen. Overleg met je docent welke geschikt is voor jou en studeer ze voor de 1e repetitie in. Als je kan, doe er meerdere. Op de 1e repetitie gaan we de partijen indelen, wie speelt wat, zodat er een mooie verdeling is in de groep.
We hopen het zo in twee repetities te kunnen doen.
De stukken zijn gekozen in de sfeer van moederdag, 10 mei.
Info instrumenten
Er is plek voor alle instrumentsoorten. Er kunnen maximaal 2 pianisten meedoen.